Pewnie nikt już o tym…

Pewnie nikt już o tym projekcie nie pamięta, a kto pamięta myśli że umarło, ale temat żyje i na razie wszytko idzie w dobrym kierunku, długo się nie odzywałem bo nie było o czym pisać, przy samym aucie niewiele zrobiłem ale przez cały ten okres zbroiłem się w graty, i chodz konto coraz chudsze tak itemy coraz grubsze. Na ta chwilę posiadam już dół silnika 2.0 – B20B3 oraz głowice z silnika który faktycznie występował w tym modelu 1.8 B18C4, na początku lutego dół silnika jedzie do firmy DZIAK na obróbkę oraz pomiary, następnie do gry wchodzą doprezajace tłoki, nowa OEM pompa oleju, oem uszczelniacze dołu i inne co potrzebne żeby to złożyć jak pan Bóg przykazał.

Zawieszenie z Hondy Integry Type-R DC2 też już leży, właśnie przyszły do mnie cukierki tylnych wachaczy, końcówki drążków kierowniczych oraz sworznie zwrotnicy, pozostaje wziąć i wszystko przeprasowa. amortyzatory KONI 1130 mam że swojego starego Civica, staby przód tył zostają OEM bo dają radę i są grube, łączniki tylko wymienię.

Zaciski BREMBO 4 tłokowe prezentują się konkretnie, pozostaję oddać je do malowania, poskładac na nowych gumach i gituwa, mam do nich adaptery firmy K-System.pro pod moje zwrotnice więc można powiedzieć że SWAP hamulców jest juz teraz p&p ٩( ᐛ )و Jeszcze tylko klocki, tarcze 330mm z 350Z, przewody w oplocie oraz adapter na tył który pozwala odsunąć seryjny zacisk i zamontować tarcze 305mm z Hondy CRV, będzie hamowane.
I będzie można zaczynać zamykać temat podwozia

Co do wnętrza to również kilka tajli już wpadło.
To znaczy do mnie do pokoju, na razie
Jedzie do mnie radyjko dwudinowe na androidzie GMS 7901, głośniki pionnera że starej fury, OEM przyciski podgrzewania foteli oraz lusterek (nie pytajcie ile 3 przyciski kosztowaly ¯(ツ)/¯)
Pozostaje zacząć kłaść kable pod dodatkowe instalacje, ale i tak wiele pomysłów co do wnętrza jeszcze mam i na dniach zaczynam ich realizacje.

Buda i wygląd zewnętrzny, tutaj nie za wiele, oem owiewki szyb, halogeny Bosch Compact, pakiet VTiS i lotka Accorda TypeR , ale to już było. Reszta z czasem, bo w kwestii wyglądu zewnętrznego i tak mam jeszcze dużo planów. Sama karoseria w marcu jedzie do blacharza, a po powrocie będzie można zacząć składać wszystko do kupy. A finalnie ja okleic, byle zdążyć do wakacji…

Pewnie i tak o czymś zapomniałem, gdyby kogoś interesowała krótka historia tego co robię i lista moich zyczeń to:
#civicdoggfathera

A tak to
#honda #motoryzacja #samochody
#tuning #chwalesie #mechanika #mechanikasamochodowa

Komentarze są wyłączone.