Szanowni, W drodze kolejnego…

Szanowni,

W drodze kolejnego plebiscytu wskazany został sobotni termin, wobec czego niniejszym ogłaszam:
#krakowskienightdrive by @krzesimir vol. IV

Formuła znana, ale jeśli ktoś nie wie, to w skrócie: nocą jedziemy grupą ludzi w kilka (-naście, -dziesiąt) aut, od punktu do punktu. Żadne wyścigi, czerpiemy przyjemność z nocnej przejażdżki, delektujemy się w miarę pustymi drogami. Grupujemy się w punktach postojowych, tamże korzystamy z ewentualnych walorów widokowych po czym jedziemy dalej.

KIEDY: sobota 26.10.19
CZAS: start o 22:00
MIEJSCE: zbiórka na parkingu IKEA Kraków

Nowość w stosunku do poprzednich edycji: nie ma z góry ustalonej trasy. Na jej przebieg będą mieli wpływ uczestnicy już w trakcie samego spotkania. Zobaczymy jak taka formuła się sprawdzi.

Postaram się zjawić trochę wcześniej przed planowanym startem, dokładny punkt zbiórki tradycyjnie prześlę w komentarzu pod tym wpisem (różnie to na tych parkingach bywa).

Wszystkich zdecydowanych na udział bardzo proszę o plusowanie stosownego komentarza poniżej 😉

pokaż spoiler Tradycyjnie informuję, że przejazd odbędzie się niezależnie od ilości zadeklarowanych uczestników czy pojazdów, w każdym razie ja na pewno jadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakowskienightdrive #nightdrive #krakow #krakownightdrive #silesianightdrive #krakowpiwo #samochody #motoryzacja #katowice #olkusz #wieliczka #tarnow #skawina

Komentarze są wyłączone.